Alena Řezníčková prošla během své kariéry řadou českých i mezinárodních firem včetně AEC, Asseco Central Europe, PCS, Anect, McAfee nebo Intel Czech Tradings.

„V průběhu spolupráce se společností Greycortex jsem si ověřila, že produkt Mendel pro bezpečnostní monitoring sítí je unikátním řešení s velkým potenciálem. Vývoji a podpoře se věnuje technicky odborný a lidsky vynikající tým. U zákazníků se po prvním seznámení s produktem setkáváme s efektem prozření, co vše se děje uvnitř jejich IT infrastruktury, což je fascinující. Klienti oceňují možnost spolupodílet se na diskusi nad road mapou a rozvojem řešení. Svou úlohu nyní spatřuji především ve dvou oblastech: posílení partnerského kanálu a rozšíření sítě partnerů se specializací na celý životní cyklus řízení bezpečnosti, a dále využití zkušeností a potřeb zákazníků pro další rozvoj našich řešení,“ řekla Alena Řezníčková.

„Alena má dlouholeté zkušenosti s řešeními pro kybernetickou bezpečnost i s řízením obchodních týmů. V předchozích pozicích, především jako country manažerce světové společnosti McAfee (posléze Intel) se jí dařilo budovat vzájemně důvěryhodné partnerské vztahy s technologickými společnostmi v České republice a na Slovensku. Pozitivně vnímám její zapojení do aktivit české pobočky asociace AFCEA a dlouholeté vztahy s klíčovými osobnostmi IT bezpečnosti,“ dodal ředitel společnosti Greycortex Petr Chaloupka.