Jiří Tůma má 11 let zkušeností s produktovým managementem a řízením. Před příchodem do Datawepsu pracoval na pozici Principal Product Manager ve firmě GoodData. Prošel také brněnskými firmami AVG a Y Soft, ve kterém vybudoval a vedl produktový a designový tým.

„Vždycky jsem zastával názor, že technologie jsou tu od toho, aby nám usnadňovaly práci. Proto vidím ohromný potenciál v možnosti rozvíjet s týmem Datawepsu produkty, které zbavují lidi rutinní práce. Tahle vize mi prostě sedla. Těším se na spolupráci se stávajícími partnery a zákazníky a na nové příležitosti, které spolu objevíme,“ říká Jiří Tůma.

„Společně s naším téměř padesáti členným týmem se nám podařilo postavit nástroje, které denně používají největší e-shopy v ČR, SR a Maďarsku, pracujeme na expanzi do Polska. Dorostli jsme do fáze, kdy k sobě potřebuji zkušeného parťáka, který si vezme na starosti vedení a rozvoj našich produktů, aby se mi uvolnily ruce a abych se mohl plně věnovat řízení firmy jako celku,“ vysvětluje Honza Mayer.

Dataweps je brněnská technologická firma, která vytváří datové analytické a automatizační nástroje pro online retail. Její nástroje pomáhají s cenovým monitoringem, automatizací cenotvorby, produktovou analýzou a automatizací bidování na zbožových srovnávačích.