Disky Kingston DC450R se vyrábí pro pracovní zátěž, která vyžaduje nepřetržitou provozuschopnost a spolehlivost, jako jsou sítě pro doručování obsahu (CDN), aplikace zpracovávané na okrajích sítě (Edge Computing) a široká škála softwarově definovaných architektur úložišť dat. Je vybaven specificky zaměřenou sadou funkcí, která z něj dělá cenově výhodné řešení pro datová centra hledající nejvhodnější SSD disky pro svoje aplikace. DC450R nabízí tvůrcům systémů a poskytovatelům cloudu vysoký předvídatelný výkon, aby dokázali spolehlivě plnit požadavky zákazníků a dodržovat dohody o úrovni služeb (SLA).

Disk Kingston DC450R 480GB„Dnešní datová centra a provozované aplikace vyžadují vhodně optimalizované SSD disky se speciální sadou funkcí pro aplikace zaměřené na čtení dat,“ říká Tony Hollingsbee, obchodní manažer Kingstone pro SSD v regionu EMEA. „Model DC450R jsme navrhli tak, aby tyto požadavky splňoval. Dává tak manažerům datových center možnost vybrat si SSD disky přizpůsobené jejich pracovní zátěži a nemuset utrácet za dražší SSD disky pro aplikace s velkými nároky na zápis dat. Disk DC450R nabízí velkou rychlost provádění I/O operací a předvídatelně nízkou latenci k zajištění vysoké a konzistentní úrovně výkonu jak na straně provozovatele, tak na straně uživatelského rozhraní.“ 

Disky DC405R jsou k dispozici v kapacitách 480 GB, 960 GB, 1,92 TB a 3,84 TB1 a mají omezenou pětiletou záruku a bezplatnou technickou podporu.