„Prémioví zákazníci chtějí krásné, vysoce mobilní počítače, které se přizpůsobí jejich dynamickému životnímu stylu,“ uvedla Anne-Sophie Hadberg, General Manager, EMEA Personal Systems, HP Inc. „HP Spectre x360 13 v sobě kombinuje vytříbený a inovativní design, mobilitu, promyšlený systém zabepečení a výkon, který uživatele nebude omezovat v čemkoliv, co se rozhodnou dělat.“

HP Spectre x360 13 Natural SilverSpotřebitelé stále více chtějí jedno zařízení pro své pracovní úkoly i osobní život. Prémioví zákazníci tráví téměř polovinu svého času na počítači mimo domov. Šest z deseti uživatelů se navíc obává, že notebook nedostatečně ochrání jejich soukromí. Právě proto Spectre x360 13 nabízí uživatelům špičkový sofistikovaný design, mobilitu a bezpečnost – aby uživatel mohl být vždy a všude v klidu a měl k dispozici výkon potřebný pro svoji práci i zábavu.

HP Spectre x360 13 je o 13 % menší ve srovnání s předchozí generací. Je vybaven přijímači 4x4 LTE pro podporu rychlostí stahování v řádu gigabitů. Funkce HP Network Booster uživatelům umožňuje kombinovat různá síťová rozhraní Wi-Fi a LTE pro optimální připojení vždy a všude. HP nyní také nabízí komfortní a bezpečný vypínač webkamery notebooku HP Webcam Kill Switch.

Nejlepší produkty si zaslouží nejlepší péči

Prémiový laptop Spectre x360 13 je jedním z vybraných produktů, u kterých společnost HP nabízí svoji novou službu prémiového servisu. S touto vyšší podporou nemusí zákazník svůj notebook nikam nosit ani zasílat. Naopak servis přijede za ním. To vše bez stresu ze zbytečné administrativy a poplatků. Prémiová podpora pro notebooky řady HP Spectre, HP ENVY a OMEN navíc k standardnímu servisu nabízí:

- Přednostní vyřízení servisního zásahu
- Opravu notebooku doma nebo v práci
- Servisní hodiny od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin
- Možnost zapůjčení náhradního notebooku po dobu opravy

„HP si uvědomuje, že pro profesionály je v případě jakéhokoliv problému se zařízením klíčový rychlý přístup k technické podpoře. Proto nabízíme prémiovou podporu, která poskytuje nejen rychlou reakci autorizovaného servisu, ale především také individuální přístup ke každému zákazníkovi.“ říká o službě Erika Lindauerová, generální ředitelka HP Inc. pro Českou republiku a Slovensko.