Tato investice patří do kategorie tzv. andělských v řádu nižších milionů korun, která bude využita na další rozvoj firmy a optimalizaci výrobních procesů. AnyoneGo se nyní po produktech na zvířata začne koncentrovat na vývoj a výrobu špičkových protetických pomůcek pro lidi. Zakladatelé společnosti očekávají, že se díky investici podaří významným způsobem vylepšit některé technologické i formální procesy, které urychlí uvedení prvních lidských výrobků, jenž jsou nyní ve fázi vývoje, na trh.

„Pro první vlnu investice jsme hledali angel investora, který by nám pomohl urychlit i uřídit rozvoj společnosti, a především pak s přípravou vstupu na zahraniční trhy. Tam se v nejbližší době chystáme s našimi vozíky a ortézami pro hendikepovaná zvířata,“ uvádí Martin Schenk, jeden ze zakladatelů a finanční ředitel společnosti AnyoneGo.

Část první investice bude rovněž použita na profinancování patentových řízení, která momentálně probíhají. Ta zahrnují světově unikátní technologická řešení, na nichž AnyoneGo plánuje stavět nové revoluční výrobky určené pro lidské zákazníky.

Po dokončení první investice a splnění vytyčených cílů budeme od poloviny roku připraveni na další investiční kola a jednání,“ doplňuje Martin Schenk. „Pevně věříme, že do roku 2020 se nám povede nalézt dalšího strategického partnera, který nám pomůže rychleji dokončit vývoj a odladit výrobu revolučního produktu, který má potenciál významně ovlivnit celosvětový trh s pomůckami pro hendikepované osoby.“