„Podoba pracovní síly se mění a přibývá mobilních, vzdáleně pracujících zaměstnanců. Moderní přístup k správě IT proto musí vycházet z porozumění firemním procesům, přinášet flexibilitu a zjednodušit způsob, jakým společnosti poskytují zaměstnancům pro jejich práci ta správná zařízení. V HP na základě postřehů našich zákazníků a partnerů neustále přetváříme a zlepšujeme naše řešení, abychom měli jistotu, že odpovídají jejich skutečným potřebám,“ řekl Bill Avey, Global Head and General Manager, Personal Systems, HP Inc.  

Nová analytika a reporting s HP TechPulse

TechnologieHP TechPulse monitoruje a predikuje zdraví zařízení a umožní zákazníkům účinnější správu prostředí s více operačními systémy. HP k této technologii nepřestává přidávat nové analytické a reportingové možnosti, aby svým zákazníkům pomohlo zlepšit správu a plánování IT zdrojů. Mezi novými vylepšeními jsou:

  • - Prediktivní analytika pro zařízení Android a Mac, díky které nyní HP pokrývá veškerá prostředí kombinující různé operační systémy, dokáže proaktivně reagovat na problémy zákazníků s pevnými disky a bateriemi. U zařízení Mac bude nyní možné sledovat jejich teplotu a přehřívání ještě předtím, než se tyto problémy dotknou samotných uživatelů.
  • - Report kompatibility hardwaru, který s blížícím se ukončením podpory Windows 7 zákazníkům pomůže naplánovat přechod na Windows 10.
  • - Vylepšené reporty inventáře s možností ručně přidávat nová zařízení.
  • - Vylepšený report pro BIOS, který zákazníkům umožní zjistit potenciální zranitelnosti na úrovni BIOSu.
  • - Podpora pro integraci telemetrie Microsoft, která poskytne zákazníkům úplnější přehled o jejich zařízeních a pomůže jim vytěžit co nejvíce ze svých investic.

HP Tech Café MarketChytré výdejní a úložné automaty HP Tech Café Market pomohou IT správcům výrazně zefektivnit on-site servis zkrácením prostojů a zpřístupněním zařízení a příslušenství zaměstnancům díky bezpečnému a pohodlnému automatizovanému řešení, které umožňuje jejich chytrou výměnu a doplňování. Služby HP Tech Café Market a Walk-up jsou nyní dostupné ve více než 60 zemích.

Dostupnost

  • - Novinky ve službě HP TechPulse budou celosvětově dostupné od března 2019.
  • - Služba HP DaaS for Apple je již nyní dostupná v USA a 20 evropských zemích včetně ČR.
  • - Služba HP Tech Café Market bude dostupná ve více než 60 zemích včetně ČR od března 2019.