Platformu Calculoid využívají zejména instituce poskytující finanční služby, média, ale i e-shopy či známí bloggeři. Na americkém, kanadském a britském trhu má momentálně přes 20 tisíc uživatelů a jejich počet neustále roste.

„Calculoid je uživatelsky velmi přívětivý nástroj, který umožní během půl hodiny vytvořit na webu kalkulačku s výpočtem ceny a platební branou, aniž by majitel webu musel řešit jakékoliv programování. Pouze si vybere z přednastavených šablon a vytvoří si online kalkulačku na míru podle vlastních potřeb,“ říká Ondřej Šťovíček, marketingový ředitel společnosti Easy Software. Ve verzi 2019 přináší Calculoid podporu opakovaných plateb, nový mobilní design, a možňuje první dva týdny využívat veškeré funkce zdarma.

Calculoid Anna VictoriaŠestice základních šablon Calculoidu umožňuje vytvořit cenovou kalkulačku, kalkulačku návratnosti investic do produktů, kalkulačku pro výpočet pojištění, půjček a úvěrů, kalkulačku pro optimalizaci nákladů na projekty, kalkulačku pro výpočet úspor pro zákazníky a internetový obchod. „Naše řešení používá například světoznámá bloggerka Anna Victoria pro kalkulaci proteinů na svém blogu o fitness a zdravé výživě,“ zmiňuje Ondřej Šťovíček. „Velmi oblíbený je Calculoid hlavně v oblasti finančních služeb jako pojištění, úvěry, hypotéky, atd.“

Easy Software s platformou Calculoid.com míří primárně na trhy v USA a Kanadě, kde je o Calculoid největší zájem. Českou lokalizovanou verzi zatím nespustil, i když to do budoucna nevylučuje. „Určitě chceme udělat integraci s GoPay a PayU – největšími českými on-line platebními agregátory a také Global Payments pro EU,“ přibližuje marketingový ředitel Easy Softwaru plány ohledně trhu EU.

Podrobnosti o aktuální verzi Calculoidu včetně ukázek jednotlivých šablon a jejich promo verzí naleznete na webu www.calculoid.com.