Mobilní pracovní stanice HP ZBook zvládnou díky novému hardwaru ještě náročnější úkoly včetně editace videa a 3D renderování a budou moci rychleji pracovat s velkými objemy dat. Nová bezpečnostní funkce v podobě diskového pole RAID 1 umožní zrcadlení obsahu úložiště, uživatel tak bude mít cenná data vždy zálohovaná.

Modelu HP ZBook Studio x360 dále přibyla nová volitelná dotyková antireflexní obrazovka. S tou není problém pracovat ani venku na prudkém světle a je také odolnější, neboť ji chrání nejnovější generace Corning Gorilla Glass. Vynikající displej HP DreamColor s úpravou proti odleskům podporuje 100 % barevného prostoru Adobe RGB a potěší jasem 600 nitů. Jak HP ZBook Studio, tak HP ZBook Studio x360 navíc dostaly silnější grafiku NVIDIA Quadro P2000.

HP ZBook Studio x360

„Dnešní tvůrci potřebují specializované nástroje a řešení, které jim pomohou udržet krok s trendy, zvýšit produktivitu a zůstat při práci co nejvíce mobilní. Nasloucháme jejich potřebám a investujeme do inovací, které jim jejich práci co nejvíce usnadní, počínaje hardwarem, softwarem a službami a inovativními programy konče,” řekla GwenCoble, ředitelka oddělení Workstations, Thin Clients, Retail Solutions and Immersive Computing pro oblast EMEA z HP Inc.

Součástí aktuálního portfolia pracovních stanic HP Z jsou mobilní pracovní stanice ZBook, stolní pracovní stanice Z, jako je výkonné mini PC HP Z2 Mini nebo vlajková loď HP Z8, a oceňované monitory HP DreamColor. Všechny tyto produkty mají za cíl nabídnout uživatelům maximální produktivitu, všestrannost a zabezpečení, které dnešní kreativní profesionálové ke své práci bezpodmínečně potřebují.

HP SmartStream Designer for Designers přístupný všem

HP také zpřístupnilo svůj HP SmartStream Designer for Designers (D4D), plug-in pro Adobe Illustrator CC, všem tvůrcům. Tento balíček praktických řešení pro designéry obsahuje například funkci HP SmartStream Mosaic, která umožňuje vytvářet zakládací soubory, s nimiž mohou uživatelé bez omezení manipulovat pomocí algoritmů a vytvářet jedinečná díla v reálném čase. HP SmartStream D4D je nyní volně ke stažení na Adobe Exchange pro platformy Mac i PC. Inovativní technologie digitálního tisku od HP už využilo například studio The Yarza Twins při vytváření individualizovaného designu pro značku Smirnoff společnosti Diageo.

„Digitální tisk od HP dokáže udělat práci s obaly a tiskem vůbec mnohem hbitější a zbavit ji řady omezení. Až dosud však existovala mezi vznikem konceptů a reálnou tvorbou mezera. S HP SmartStream D4D si mohou designéři v programu Adobe Illustrator CC konečně vyhrát s kvalitním a bohatým softwarem a vytvářet nezapomenutelné obaly a kampaně pro globální i lokální značky,“ řekla Nancy Janes, šéfka inovací značky z HP Inc.