Jan Fiala zastává v Asseco Solutions pozici ředitele divize realizace Helios Orange. Jeho předcházejícím působištěm byla společnost Radium, kde pracoval od roku 2016 na pozici výkonného ředitele se specializací IT a SW na zakázku. Před nástupem do této společnosti získával Jan Fiala manažerské zkušenosti například v Hill-Rom, KaVo, Philips a dalších významných firmách.

Digitální svět má to nejlepší stále před sebou,“ je přesvědčen Jan Fiala. „A to nejzajímavější je podílet se na vytváření konkurenčních výhod a nabízet inovativní řešení pro doposud nevyřešené problémy. Spolu s tím se chci v Asseco Solutions věnovat rozvoji týmů i jednotlivců a přispět tak k dalšímu růstu společnosti.“ 

Svůj volný čas tráví například jízdou na inlinových bruslích, turistikou, poslechem hudby nebo technikou. Miluje také dobré jídlo, dobré víno a dobré detektivky.

 

Martin Stoilov nastoupil do Asseco Solutions na poziciředitele divize Enterprise. Má více než desetileté manažerské zkušenosti v oblasti CEE, přičemž se zaměřoval zejména na komplexní multidisciplinární a transformační projekty.V letech 2012 – 2017 pracoval pro společnost Webcom, před tím například pro konzultační společnost Conceptica a další.

„Na SW a ICT řešeních mám rád, když chytře podporují kreativní práci a účelně automatizují a optimalizují běžné procesy,“ konstatuje Stoilov. „Těším se proto, že v rámci Asseco Solutions se budu podílet na inovaci produktové řady, přechodu na cloud a s tím spojené transformaci obchodního modelu.“   

Martin Sotoilov je ženatý, je otcem jednoho dítěte. Svůj volný čas tráví především s rodinou, ale v oblibě má též cyklistiku, plavání a také vše, co se týká aut.