Eelko Truijens působí v řídících pozicích více jak 17 let a do Mainstreamu přichází z ČSOB, kde zastával různé pozice od supportních, po obchodní až po IT Process and Service Management.

V posledních sedmi letech působil na pozici IT Director End User Services, kde řídil mezinárodní tým o 100 lidech, jehož hlavním úkolem bylo zajistit funkčnost koncových stanic, spokojenost více než 8000 interních uživatelů v ČSOB skupině a bezproblémový chod vybraných cloudových služeb v rámci skupiny KBC.

Dle jeho vlastních slov „V Mainstream Technologies vidím velký potenciál, je mi blízká firemní kultura i to jaká v Mainstreamu panuje rodinná atmosféra. Jsem rád, že se budu moci podílet na dalším růstu firmy a především na profesním rozvoji zaměstnanců, a proto věřím, že moje role pomůže zefektivnit spolupráci nejen uvnitř týmu, ale také směrem k zákazníkům.“

Otevření nové vedoucí pozice je pro Mainstream Technologies nezbytný krok v rámci přípravy na růst v dalších letech a s tím spokojené obsazování řídících pozic zkušenými manažery. „Eelko přináší do Mainstreamu zkušenost z velkého týmu nadnárodní skupiny. Nově zastřeší veškeré delivery aktivity Mainstreamu a zaujme jednu z klíčových rolí při našem plánovaném růstu v dalších dvou letech, kdy chceme zdvojnásobit objem našeho byznysu. Mám velkou radost, že jsme se s Eelkem na spolupráci dohodli a věřím, že společně budeme ještě úspěšnější.“ komentuje změnu Luboš Růta, Managing Director Mainstream Technologies.