Jiří Vytlačil se na poli informačních a komunikačních technologií pohybuje více než 18 let, dříve působil například ve společnostech Servodata, Cleverlance, Telefónica O2. Kromě technologických a projektových znalostí přináší do Axians redtoo především zkušenosti z vrcholového řízení. Pod jeho vedením celá řada projektů, produktů, a dokonce i samotné společnosti získaly významná ocenění a ohodnocení, jako IT projekt roku (2017, 2015, 2014) udělovaný asociací CACIO a Českých 100 Nejlepších 2015 v kategorii ICT. On sám si však nejvíce váží spokojenosti a důvěry klientů a osobního rozvoje kolegů.

Velice si vážím příležitosti vést společnost Axians redtoo, protože jde o stabilní společnost se skvělými lidmi a téměř rodinou atmosférou. Obrovskou výhodou je naše začlenění do silné nadnárodní mateřské společnosti Axians/Vinci, které nám kromě využití znalostí více než 10 000 odborníků zajišťuje přístup k širokému portfoliu produktů a služeb zaměřených především na současné trendy v digitalizaci a automatizaci,“ říká Jiří Vytlačil. „V Čechách máme velmi silné kompetence v projektovém managementu, IT bezpečnosti, komplexním provozu a správě infrastruktury i aplikací. Velmi zajímavé jsou i projekty zaměřené na dodávku podnikových řešení. Mým hlavním cílem je využít úžasného potenciálu kolegů a celé skupiny a organicky i akvizičně rozvíjet strategické kompetence a služby pro lokální i globální trh,“ doplňuje Jiří Vytlačil.

„Jsem velmi potěšen, že se Jiří stal členem našeho týmu. Jiří přináší unikátní mix zkušeností a dovedností, které přesně zapadají do plánovaného rozvoje společnosti. Jsem rád, že můžeme spolupracovat a věřím v Jiřího úspěch a tím pádem i v úspěch Axians redtoo v České republice,“ říká Christian Karstedt, Global CEO Axians redtoo.

Jiří Vytlačil vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT v Praze se specializací na systémovou integraci, algoritmizaci a grafiku. Energii Jiří dobíjí se svou rodinou, se dvěma syny, se kterými rád sportuje a cestuje. Mezi jeho koníčky patří volejbal a hory.