Podle údajů analytické společnosti IDC dosáhly společnosti Cisco a NetApp díky platformě FlexPod v meziročním srovnání dvouciferného růstu na trhu konvergovaných řešení už pět čtvrtletí v řadě.

Mějte privátní cloud pod palcem

Nové řešení Managed Private Cloud umožňuje zákazníkům provozovat tradiční cloudové modely As-a-Service ve svých on-premise řešeních. Samotná infrastruktura FlexPod se totiž nachází on-premise, její správa je však vzdálená, chrání kritická data a podporuje cloudové funkce, které využívají podniky i partneři. Nové řešení Managed Private Cloud bude nabízeno prostřednictvím partnerů společnosti Cisco.

Bezpečná a spolehlivá platforma FlexPod

Nová specializovaná řešení v rámci systému FlexPod představují osvědčenou platformu pro rychlé nasazení klíčových aplikací v odvětvích, která se potýkají se stále rozmanitějšími, dynamickými a distribuovanými daty. Konvergovaná infrastruktura FlexPod Datacenter specializovaná pro zdravotnická zařízení zjednodušuje správu IT infrastruktury, pomáhá zákazníkům rychleji analyzovat data, a tím zlepšit péči o jejich pacienty. Společnosti Cisco a NetApp poskytují svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a vysoce dostupnou platformu pro jejich nejdůležitější obchodní aplikace tím, že nabízí osvědčené postupy a praktické rady pro snížení rizika a urychlení jejich nasazení. Dodatečná řešení pro další odvětví představí společnosti později v tomto kalendářním roce.

Podpora inovací

FlexPod je platformou, která podporuje inovace a chrání investice i díky nově představeným validovaným designům. Ty byly vydány společně s řešením pro zdravotnická zařízení a správu privátních cloudů v rámci portfolia FlexPod Datacenter a řeší nejnaléhavější potřeby zákazníků. Pro modernizaci IT byla platforma FlexPod aktualizována pro prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V, které využívají nejnovější technologie z řešení Cisco UCS, Cisco ACI a úložiště NetApp All Flash FAS. Řešení pro SAP a SAP HANA, která jsou základními stavebními kameny mnoha podniků a poskytovatelů služeb nabízejících model Hana-as-a-Service, byla aktualizována v květnu roku 2018. Společnosti Cisco a NetApp rovněž představily nová řešení pro virtualizaci desktopů (Citrix XenDesktop / XenApp a VMware Horizon View) a Microsoft SQL 2016.