Jste stále na cestách a moc by vám pohohlo mít k dispozici větší pracovní plochu? Chcete odprezentovat partnerům nebo klientům vaši nabídku, ale nechcete, aby se vám dívali přes rameno? AOC nabízí řešení.

Přenosný, ultratenký monitor AOC I1601FWUX využívá pro přenost signálu i napájení USB-C konektor, vše běží za pomoci jediného kabelu. Úhlopříčka o velikosti 15,6”nabízí dostatek pracovní plochy a výška stojanu umožňuje nastavit stejnou úroveň pohledu jako na displeji notebooku.

USB-C monitor AOC I1601FWUX 

Elegantní a stylový

Díky svým kompaktním rozměrům se monitor vejde téměř do každé notebookové brašny. Má tloušťku 8,5 mm a váží pouhých 800 gramů. Na stole pak na uživatele a diváky zapůsobí svým elegantním designem a IPS panelem USB-C monitor AOC I1601FWUXse širokými pozorovacími úhly 160/160°, které zaručí kvalitní podívanou i ze stran. Monitor je vybaven AOC Low Blue Ligh módem, který snižuje úroveň potenciálně nebezpečného modrého světla a snižuje riziko únavy očí. Jas monitoru 220 cd/m² umožňuje pohodlné používání ve dne i v noci.

Praktický na používání
Odezva displeje je 5 ms GtG, takže je vhodný i pro sledování filmů. Dodávaný smart cover perfektně chrání monitor před poškrábaním při transportu a snadno se změní na stojan - jak pro vertikální, tak i horizontální používání. Změna orientace monitoru je jednoduchá díky automatické funkci PIVOT, kterou lze aktivovat v AOC i-Menu software.

Monitor AOC I1601FWUX se na trhu objeví v průběhu května 2018za doporučenou cenu 5819 Kč (299 eur).