Společnost Infor získala desetiletý kontrakt na dodávku cloudového řešení v hodnotě několika milionů dolarů, jehož součástí bude implementace odvětvově-specifické sady řešení Infor CloudSuite Food & Beverage společně s dalšími 18 systémy Infor.

V rámci projektu dojde k nahrazení 17 různých stávajících ERP systémů, z nichž většina pochází od společností SAP a Oracle. Nové řešení bude obsahovat všechny hlavní aplikace, včetně ERP, řízení lidských zdrojů a talentového managementu, finančního řízení, řízení rizik, řízení výdajů, řízení výkonnosti, business intelligence, údržby podnikového majetku, CRM, správy nákupu a řízení dodavatelského řetězce.

"Byli jsme vybráni na základě dostupnosti našich aplikací na cloudové platformě a těšíme se na další úspěšný rozvoj partnerství. S naším týmem pro digitální transformaci v dceřiné firmě H&L Digital a řešením Infor Coleman postaveným na umělé inteligenci (AI) již nyní diskutujeme, jak posunout projekt do další fáze a poskytnout tak Intersnacku ucelený rámec pro inovaci a expanzi na nové trhy," řekl Stephan Scholl, prezident společnosti Infor.

ERP Inforu nasadí také ve společnosti Elpro-Energo, která po dvaceti letech prodeje začne vyrábět transformátory.

Půjde o SyteLine orientovaný na výrobní podniky, jehož implementátorem je společnost ITeuro, partner Inforu pro Českou republiku. Součástí dodávky bude i InduStream, vlastní řešení od ITeura pro digitální podporu výroby. Zahájení ostrého provozu je naplánováno na počátek roku 2019.

V rámci implementace získá Elpro-Energo komplexní informační systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) včetně jeho české lokalizace s účetnictvím a evidencí majetku podle tuzemských legislativních požadavků. Součástí řešení je i modul pro řízení interní údržby. Pro odvádění informací o hotové práci, bezpapírovou dílnu a další digitální podporu výroby bude SyteLine propojen s aplikací InduStream. Rozšíření CADlink pak propojí ERP SyteLine s 3D softwarem SolidWorks.

 

Zpráva byla zveřejněna v dubnovém vydání magazínu ICT revue.