Zoran Puskovic bude z pozice generálního ředitele společnosti Kaspersky Lab pro východní Evropu zodpovědný za dlouhodobý růst a posilování firemní pozice na trzích ve východní Evropě. Bude také prosazovat strategickou vizi společnosti usilující o celospolečenské povědomí o kyberbezpečnosti a zároveň bude mít na starosti posílení vedoucího postavení společnosti v regionu. Jeho klíčovou oblastí pak bude podpora firemních a uživatelských produktů společnosti Kaspersky Lab spolu se službami threat intelligence.

Zoran Puskovic přichází ze společnosti ServiceNow CEE, kde zastával funkci regionálního ředitele pro rozvíjející se trhy. Předtím zastával řadu vedoucích pozic ve firmách jako je Virtual InstrumentsVMwareSAP Central Europe, IBM nebo Hewlett-Packard.

„Díky rozsáhlým znalostem Zorana Puskovice v oblastech řízení, přímého prodejte či obchodu očekáváme v následujících měsících významný růst ve východní Evropě,” uvedla v tiskovém oznámení Ilijana Vavan, generální ředitelka Kaspersky Lab pro Evropu.