Ondřej Bačina (42) se stal společníkem firmy IT Friends a ve společnosti bude figurovat na pozici technického a marketingového ředitele. Bude mít na starosti poradenskou činnost v oblasti digitální transformace a IT řešení. Zaměří se zejména na nejnovější technologické trendy, jako jsou hyper konvergovaná infrastruktura, škálovatelné IT a Software Defined Datacenter. Dále bude zodpovídat za strategické využívání marketingových fondů pramenících z nově získané partnerské úrovně Dell EMC Platinum partner.

„Věřím, že Ondřej bude výkonná posila do našeho týmu a že i s jeho pomocí dosáhne naše společnost vytyčeného cíle stát se jedním z největších partnerů Dell EMC,“ řekl Jakub Novák, jednatel IT Friends.

„Moc se těším, jak odložím sluchátka z regionálních callů a vrhnu se zase zpátky do interakce s reálnými zákazníky. Věřím, že moje dlouholetá zkušenost z korporátního prostředí a znalost trhu budou dobrým pomocníkem,“ doplnil Ondřej Bačina.

Ondřej Bačina pracoval Dell EMC (dříve Dell Czech Republic) více než 12 let a prošel zde řadou konzultantských, marketingových a manažerských funkcí.

Vystudoval na soukromé vysoké škole Finanční a správní obor Finance a Marketing, hovoří anglicky a německy.

Ve volném čase rád jezdí na motocyklu Harley Davidson, hraje golf, cestuje a poznává nové lidi a kraje.