Design projektoru Sony MP-CD1 získal ocenění iF 2018 Design Award. Konstrukce umožňuje minimalizovat zahřívání i při zachování vysokého jasu. Živý obraz projektoru využívá technologii DLP IntelliBright, která pracuje s pokročilými algoritmy zpracování obrazu pro zvýšení jasu, aniž by došlo ke zvýšení spotřeby baterie.

Mobilní projektor Sony MP-CD1Se světelností 105 ANSI lumenů a 5000 mAh vestavěnou baterií, můžete promítat čistý a jasný obraz až dvě hodiny. Doba používání může být jednoduše prodloužena nabíjením prostřednictvím standardního USB portu typu C, a to i v době, kdy je zařízení používáno, čímž se eliminuje potřeba vlastního síťového adaptéru, který lze snadno zapomenout. Pokud potřebujete projektor použít venku, lze přístroj dobíjet také z přenosné power banky.

Mobilní projektor Sony MP-CD1Díky rychlému startu (do 5 sekund) a možností připojení pomocí HDMI konektoru lze obsah přehrávat z různých zdrojů včetně počítače nebo PlayStationu. Obraz tak můžete sdílet se všemi v místnosti během několika vteřin. Ve volitelném příslušenství najdete bezdrátový HDMI adaptér, který zabezpečí připojení s různými zařízeními včetně chytrých telefonů a tabletů a streamování obsahu do projektoru. Vestavěný USB port snadno pomůže i při napájení HDMI bezdrátového adaptéru.

Automatické korekce lichoběžníkového zkreslení projektoru zajišťuje full-screen zobrazení bez zkreslení, i při promítání z kouta, zatímco režim dynamického obrazu zlepšuje optimální jas a sytost snímků i videí. Standardní zásuvka pro stativ je umístěna na spodní straně zařízení, což usnadňuje projekci kdekoliv.

Specifikace:

Název Modelu

MP-CD1 Mobilní Projektor 

Velikost Promítaného Obrazu

Max. 120 palců při projekční vzdálenosti 3,45 m

Kontrastní poměr

400:1

Výstupní rozlišení

854 x 480

Reprodukovatelnost barev

Full colour (16,770,000 barev)

Váha

Cca 280 g

Nepřetržitý projekční čas (plné nabití)

Cca 120 minut (při plném nabití a bez napájení)

Rozměry (W x H x L)

Cca 83.0 mm x 16.0 mm x 150.0 mm

Příslušenství

Pouzdro (1)

HDMI Kabel 1 m (1)

USB-C Kabel 1 m (1)

Micro USB k USB-C adaptéru (1)

 MP-CD1 bude dostupný v Evropě od dubna 2018 za koncovou cenu 9.999 Kč.