Po otevření varšavské pobočky nyní Direct People pracují na rozšíření působnosti do Rakouska a na Slovensko. Společným cílem růstových aktivit inovační agentury je zdvojnásobení obratu v roce 2018.

Po polském trhu pracujeme na další expanzi za hranice. Philip, Branko a Cyril v této expanzi sehrají klíčové role. Při práci pro klienty u nás i v zahraničí jsme si nastavili vysoký standard, kdy zajišťujeme projekt od nápadu přes design až po úspěšnou realizaci. Rozšíření našeho týmu o lidi s takovou dávkou zkušeností je zásadní pro naši schopnost garantovat klientům výsledky, a tak splnit i naše vlastní ambiciózní cíle,“ uvedl Petr Šídlo, spoluzakladatel a partner společnosti Direct People.

Philip Staehelin je inovátor s velmi zajímavou kariérou: poslední roky působil jako managing partner v Roland Berger a je podílníkem v akcelerátoru StartupYard. Předtím zastával exekutivní funkce ve společnostech jako UniCredit Bank, T-Mobile, Accenture, A.T. Kearney. V současnosti působí také jako poradce a investor v řadě start-upů, je členem správní rady Transparency International a zároveň chce zlepšit zrak miliardě lidí se svou vlastní společností Spectacler. Je rozený matchmaker a networker, inovátor a byznysmen, poradce a investor. Díky svým kořenům se cítí jako Švýcar i Američan a více než dvě dekády tak trochu už i jako Čech.  

Inovace jsou mým životním posláním. A tak jsem se přidal k Direct People, kteří důležitost inovací pro společnost vidí stejně.

 

Branko Gugleta je srdcař, co má rád změnu, motorky a cestování. Po studiích na ČVUT a práci pro Komerční banku a RWE se vrhl do byznysu ve strategickém oddělení O2. Odtud zamířil do inovační firmy mateřské společnosti Telefónica v Londýně, kde se podílel na globálních projektech telekomunikačního giganta. Po necelých dvou letech se vrátil do Česka, kde se mu podařilo úspěšně vybudovat novou značku na českém trhu a dostat Tesco Mobile mezi nejrychleji rostoucí virtuální operátory. Po splnění této mise řídil jako člen vrcholového managementu UPC oddělení expanze a pak působil jako freelancer a interim manager v menších firmách a start-upech.

Stejně jako velká část mé pracovní cesty vedla přes reference, i do Direct People jsem se dostal na doporučení od lidí, kteří mají s našimi inovačními designéry výborné zkušenosti.

 

Cyril Klepek, nadšenec do HCD, sportů a Talisker Whisky. Vystudoval ekonomii a hospodářskou politiku na VŠE, kde pokračoval i v doktorském studiu, které ho jako hostujícího doktoranda zavedlo například i na novozélandskou Otago University. Už během studií zastával funkci inovačního projektového manažera v útvaru korporátní strategie Raiffeisenbank. Zde stál za vznikem firemního poradenství Raiffeisen Advisory, firmy ve firmě, která pomohla mnoha společnostem zlepšit řízení a vypořádat se s nástrahami čím dál tím rychlejšího světa byznysu.

Po třech a půl letech v korporaci jsem chtěl změnu. Přál jsem si dělat podobnou práci, ale zároveň budovat a stavět nové věci rychleji a agilněji.“