Lucie Zadák Pěnkavová (34) začínala ve společnosti Seznam.cz jako asistentka obchodního oddělení a během 12 let se postupně vypracovala až na regionální manažerku firmy pro VIP klientelu. Na této pozici vedla 15členný tým a byla zodpovědná za plnění prodejního plánu v řádu několika stovek milionů korun ročně.

“Lucie je nejen zkušeným odborníkem z oboru, ale navíc i skvělým a energickým motivátorem se zájmem o moderní technologie. Její pracovní úspěchy na Seznamu jsou toho jasným důkazem,” uvedl ke jmenování Lukáš Hakoš, ředitel inovací a zakladatel internetové platformy Clever Monitor.

Lucie Zadák Pěnkavová vystudovala na PB - Vyšší odborné škole a Střední škole managementu v Praze obor Aplikace výpočetní techniky se zaměřením na ekonomii.

Ve svém volném čase ráda cestuje, hraje golf a věnuje se svému pětiletému synovi Maximiliánovi.

 

Podle Lukáše Hakoše firma za poslední rok meziročně ztrojnásobila investice do lidských zdrojů a v druhém kvartálu letošního roku se tak tým klíčových pracovníků Clever Monitoru rozroste na více než čtyřicet.

Původně startupová firma Clever Monitor navíc nedávno otevřela zahraniční pobočky například v Berlíně, New Yorku či Dubaji a jen za poslední rok více než zdvojnásobila počet svých klientů na českém a slovenském trhu.