Helena Maršíková přišla z Kerio Technologies, získané akvizicí GFI Software, začátkem tohoto roku. Byla součástí marketingového týmu Kerio Technologies od roku 2004 a zásadní měrou přispěla k růstu nepřímého prodeje a celosvětovému úspěchu řešení Kerio. Od roku 2015 pracovala jako marketingová ředitelka pro partnerský prodej Kerio z kalifornského San Jose. Od letošního roku je jednou z vůdčích osobností globálního marketingového týmu GFI Software.  

„Partnerská podpora ze strany Heleny je od samého počátku na vysoké profesionální úrovni a její aktuální pozice v rámci GFI Software je toho důkazem,“ řekl Zdeněk Bínek zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „Její odhodlání a zkušenosti velmi pomáhají při integraci řešení Kerio do našeho distribučního portfolia a začleňování nových prodejních partnerů a umožňují nám poskytovat prodejcům maximální péči.“  

Potvrzením marketingových dovedností Heleny Maršíkové je nedávné zařazení do prestižního seznamu Women of the Channel 2017 časopisu CRN, který každoročně oceňuje ženy z celého světa za jejich profesní schopnosti, praktické výsledky a oddanost partnerskému businessu. Seznam letošních Women of the Channel vyšel v červnovém vydání amerického časopisu CRN Magazine.