„Etnetera v posledních letech roste, obrat se meziročně zvedl o 18 %. Pro zlepšení klientské péče jsme potřebovali posílit obchodní tým. Zároveň chceme expandovat do zahraničí. Jako potvrzení naší ambice jsme přijali Romana Horáčka s bohatými zkušenostmi, ” říká Martin Palička, výkonný ředitel společnosti Etnetera.

Roman Horáček, Head of International Growth Etnetera, přichází z pozice ředitele kanceláře CzechInvestu na západním pobřeží USA, Silicon Valley. Tam měl na starost jednání se zahraničními investory z technologických společností jako Honeywell, Amazon, Oracle, či Tesla Motors a dále pak podporu českých start-upů v rámci projektů CzechAccelerator a Czech ICT Incubator v Silicon Valley, který spoluzakládal. Oba tyto projekty pomáhali inovativním podnikatelům proniknout na globální trh, a právě tyto zkušenosti bude rozvíjet v rámci zahraniční expanze Etnetery, v první řadě do USA.

“Plány a kultura Etnetery splňují vše, co jsem hledal. Otevřené a přátelské prostředí, spousta zajímavých technologických projektů, skvělý tým lidí a v neposlední řadě zatím nenaplněná ambice dobýt zahraniční trhy. Navíc velká výzva, na které si v reálu mohu vyzkoušet a zažít, co obnáší přerod domácí etablované firmy v globálního hráče,” dodává dále ke svému nástupu do Etnetery Roman Horáček.

 

Petr Hingar, Account & Business Consultant Etnetera, je profesionálem s více než 16tiletými zkušenostmi v oblasti ICT a obchodními znalostmi z bankovního a pojišťovacího segmentu. Působil ve společnosti Unicorn, kde měl na starosti jednu z obchodních divizí a zároveň vedl expertní CRM tým. Do Etnetery přichází ze společnosti Softec, kde dohlížel na obchodní vztahy s klienty z oblasti financí. V Etneteře bude rozvíjet aktivity ve finančním sektoru a zároveň bude mít na starosti konzultace spojené s řešením AEM (Adobe Experience Manager). Jedním z jeho klíčových klientů bude pojišťovna Allianz.

Gabriela Benedová, Account Manager Etnetera, vystudovala Vysokou školu finanční a správní v Praze. Poté nastoupila do společnosti Monster Worldwide CZ, kde byla zodpovědná za klíčové klienty společnosti. Do Etnetery přichází ze společnosti Sprinx Systems se zkušenostmi z oblasti obchodu a konzultací v oblasti webových a CRM řešení.  V Etneteře bude spolupracovat s klienty E.ON, ACTIVE 24 nebo Sberbank.