Firma Spaceti vyvíjí navigační služby pro vnitřní prostory budov, kde nefunguje GPS. Během několika hodin je firma schopná prostřednictvím vlastního softwaru a hardwaru vytvořit vlastní pokrytí umožňující lidem navigovat se k bodům zájmů, k sobě navzájem nebo najít bezpečnou cestu ven v případě krizových situaci.

„Ve Spaceti, které má ambice osazovat svým produktem budovy moderních developerů po celém světě, již nyní pracují odborníci z devíti zemí. Je nám potěšením podporovat takto skvělý tým," uvedl Ondřej Fryc.

Podle zakladatele firmy Maxe Verteletskyiho, zabezpečovalo Spaceti svůj dosavadní růst, i přes řadu investičních nabídek, z vlastních zdrojů. „Pro aktuální fázi vývoje společnosti jsme zvolili investory s podnikatelskou zkušeností sdílející naši vizi. Investorům a lidem okolo nás jsme velmi vděční za podporu. Je to skvělý týmový úspěch, který pomůže zrychlit růst společnosti. Je jen otázkou času, kdy se technologie jako Spaceti stane standardem ve většině komerčních nemovitostí na celém světě," dodal.

Reflex Capital je privátní venture kapitálový fond, který doposud investoval přes 400 milionů Kč do dvou desítek firem z ČR a USA, typicky v raných fázích vývoje. Reflex Capital založil v roce 2012 Ondřej Fryc, původní zakladatel internetového obchodu Mall.cz. Fast Forward je marketingová a komunikační agentura založená v roce 2001 Radomírem Čechem, která je od roku 2013 součástí největší komunikační sítě agentur na světě Young&Rubicam.