Miroslav Holuša přichází ze společnosti Hewlett Packard, kde byl jako ředitel zodpovědný za poskytování profesionálních služeb v České republice a na Slovensku. Předtím pracoval na pozici country manažera ve společnosti Diebold Czech Republic & Slovakia a v dalších IT společnostech, mimo jiné IBM nebo Sun Microsystems.

Ve funkci nahradil Petra Dupáka, který ve firmě působil více než 12 let a od roku 2011 ji vedl. Nyní po vzájemné dohodě odchází, aby se mohl více věnovat své rozrůstající rodině a osobnímu životu.

„Celý svůj profesní život se s radostí orientuji na potřeby a přání svých zákazníků. Bez ohledu na to, jak samozřejmě a jednoduše to zní, jsem přesvědčen, že právě toto musí být i nadále naším hlavním cílem. Změny v IT jsou v dnešní době mnohem významnější, než řada z nás vnímá. Nabízí se ohromný prostor pro zefektivnění práce našich zákazníků, který ale zároveň znamená změnu myšlení a celkové vnímání práce. Nyní je našim nejdůležitějším úkolem tuto změnu zákazníkům vysvětlit a v čase změn stát po jejich boku. Společnost COMPAREX má veškeré předpoklady být v naplnění této vize úspěšná. Jsem velmi rád, že mohu vést tuto společnost a budu se snažit v co nejkratším čase provést veškeré potřebné kroky k naplnění všech našich cílů.“ říká o svých záměrech ve vedení společnosti COMPAREX CZ & Slovakia její nový generální ředitel Miroslav Holuša.

Je ženatý a má dvě děti. Kromě rodiny se ve svém volném čase věnuje sportu, má rád dobré filmy a hudbu.