Vladimíra Chlandová (senior specialistka Public Affairs) svou kariéru zahájila v tištěných médiích (vydavatelství Ringier) a poté větší část své kariéry strávila v UPC ČR. V letech 2006 – 2016 byla předsedkyní představenstva České asociace elektronických komunikací (ČAEK), byla několik let členkou představenstva sdružení DIGIMONITOR a členkou panelu expertů u ČTÚ. Vladimíra Chlandová je také školenou mediátorkou.

Jejími koníčky jsou rodina, horská turistika a sportovní střelba. Dlouhodobě se angažuje ve sdruženích pomáhajících dětem s hemofilií.

Vystudovala práva na Univerzitě Karlově a má dlouholeté zkušenosti z telekomunikačního segmentu a médií. 

 

Vanda Kellerová (senior právník ochrany osobních údajů) je absolventkou pražské právnické fakulty. Do T-Mobile přichází ze společnosti Vodafone. K jejím předchozím působištím patřily například Eurotel, Ministerstvo spravedlnosti a AK Pejchal a spol. (dnes AK Nespala)

Ve volném čase se Vanda věnuje především svému sedmiletému synovi a rekreačnímu běhu.

 

Martin Orgoník (senior manažer regulačních záležitostí) přichází z Office of Communications (OFCOM) v Londýně, v letech 2010 - 2016 pracoval pro skupinu Vodafone a předtím v Úřadu na ochranu hospodářské soutěže.

Vystudoval ekonomii a práva na Masarykově univerzitě v Brně, titul JUDr. obhájil v roce 2011.

Ve volném čase chodí po horách či podniká poznávací cesty na motorce. Je nadšeným amatérským sportovcem, v poslední době u něj vítězí veslování. Jeho aktuálním snem je utkat se s dalšími veslaři z Evropy na některé mezinárodni soutěži.