Tomáš Cígler, dosavadní country manager společnosti Tech Data Distribution Česká republika, bude zastávat pozici volume country leadera. Na starost bude mít i nadále řízení oblastí Broadline, Tech Data Mobile a Datech.

„Toto spojení je vítěznou kombinací pro obě naše společnosti a já se těším na nové možnosti, které nám spojení s Technology Solutions přinese,“ uvedl Tomáš Cígler. „Chceme se soustředit na to, aby naši partneři měli možnost čerpat z širšího a rozmanitějšího portfolia IT řešení, než jaká jsme nabízeli doposud.“

Do pozice value country leadera pak byl jmenován Pavel Salák, dosavadní country manager Avnet Technology Solutions Česká republika, který bude zodpovědný za novou Enterprise divizi, vzniklou spojením Tech Data Azlan a Technology Solutions.

„Během své kariéry v Avnetu jsem měl tu čest pracovat s mnoha skvělými zaměstnanci, partnery a dodavateli, díky kterým jsme v tomto regionu tak úspěšní. Jsem rád, že díky spojení s Tech Data získáváme možnost poskytovat naše služby ještě většímu počtu zákazníků,“ řekl Pavel Salák.

Tomáš Cígler a Pavel Salák mají po spojení Tech Data a Technology Solutions na starosti také integraci a transformaci obchodního modelu. Oba manažeři jsou přímo podřízeni Judith Ecker, viceprezidentce Tech Data pro oblast východní Evropy, jež doposud působila jako viceprezidentka Technology Solutions pro východní Evropu.