Nejnovější posílení týmu pro firemní zákazníky odráží skutečnost, že v tomto segmentu vidíme díky naší rychlé velkokapacitní datové síti velký potenciál a plánujeme v něm dál růst,“ říká Marián Holý, ředitel UPC Business pro Českou a Slovenskou republiku.

Petr Zaal, nověBusiness Development Manager pro Českou a Slovenskou republiku, bude mít na starost rozvoj segmentu největších korporátních zákazníků, strategická partnerství s korporacemi v produktové nebo prodejní oblasti a rozvoj obchodního týmu. Má desetiletou zkušenost z telekomunikací, působil i jako obchodní ředitel mobilního operátora. Jako obchodní ředitel působil později i ve společnosti Skilldriver, kde se věnoval diagnostice a optimalizaci fungování obchodních jednotek.

Jaromír Baďura bude mít na poziciRegional B2B Senior Manager na starost rozvoj týmu, který se stará o služby pro malé a střední podniky v regionu Praha a Čechy. Dříve působil mimo jiné ve společnosti Telefónica na pozici Account Manager v segmentu pro klíčové zákazníky z bankovního sektoru a později na postu obchodního manažera v segmentu středně velkých firem.