Zdeněk Slezák zastával před příchodem do AITOMu   funkci Senior Project Managera v agentuře Litea, kdy vedl projektový tým, zajišťoval mu podporu a podílel se na tvorbě koncepce a strategie řízení firmy, v neposlední řadě se také staral o komunikaci se zákazníky. Mezi jeho projekty v minulosti nejčastěji patřily projekty pro klienty z bankovního sektoru a neziskových organizací. V AITOMu bude zodpovídat za hladký vývoj projektů a bude se podílet na rozvoji agentury.

„Příležitosti pracovat právě pro AITOM si cením hlavně proto, že mě posune dále, a to jak v nových postupech tak i v networkingu,” říká Zdeněk Slezák, nový projektový manažer v AITOMu.

Ve volném čase se zajímá o nové technologie a také se věnuje inline bruslení nebo šachům.

„Jsme rádi, že u nás můžeme Zdeňka Slezáka přivítat. Protože neustále rosteme a získáváme nové businessové příležitosti, bude pro nás Zdeněk se svými letitými zkušenostmi velkou posilou,” říká Pavel Houser, výkonný ředitel AITOMu.

Agentura AITOM svým klientům poskytuje komplexní balíček služeb - dle jejich představ vytvoří jak web, tak marketingovou strategii. V AITOMu společně pracují zkušení vývojáři, designéři, copywriteři a marketingoví specialisté, kteří za dobu desetiletého fungování agentury realizovali již přes pět set projektů.