QmailClient poskytuje přehledné nástroje pro práci s různými e-mailovými účty. Je vybaven snadno použitelným rozhraním pro efektivní správu e-mailů, jako například psaní, přeposílání, archivaci a mazání, dovoluje označovat e-maily vlaječkami či jako přečtené / nepřečtené. Kromě rychlého vyhledávání v e-mailech je QmailClient pro praktičtější využití také párován s QNAP NAS. Uživatelé mohou odkudkoli snadno odesílat e-maily s přiložením souborů ze svého QNAP NAS. Dovoluje tak předat velké soubory uložené na NAS nebo Google Drive bez překročení limitu velikosti souboru v e-mailu.

„QmailClient poskytuje praktický nástroj pro správu více e-mailových účtů z jediného místa,” uvedla Christine Wang, produktová manažerka společnosti QNAP. „Nejenže podporuje čtení a odesílání e-mailů, ale pro vyšší pohodlí umožňuje také přikládání souborů uložených na QNAP NAS.”

QmailClient podporuje verzi iOS 8.0 (nebo novější) a verzi Android 4.0 (nebo novější). Chtějí-li uživatelé QNAP NAS plně využít funkcionalitu programu QmailClient, měli by aktualizovat svůj firmware na QTS 4.2.2 (nebo novější) a nainstalovat si QmailAgent z QTS App Center.

 

O společnosti QNAP

Společnost QNAP Systems se zaměřuje na dodávání ucelených nabídek se síťovými úložišti (NAS) a sítovými rekordéry videa nejvyšší kvality s jednoduchým použitím, robustním provozem, velkou úložní kapacitou a vysokou spolehlivostí. Společnost QNAP spojuje technologie a design, aby přinesla kvalitní výrobky, které efektivně pomáhají podnikům se sdílením souborů, virtualizací aplikací, správou úložiště a hlídáním v podnikovém prostředí a zároveň obohatila uživatele nabídkou zábavního multimediálního centra.