Zdeněk Gerlický pracuje ve společnosti nangu.TV od roku 2007. Poslední čtyři roky zastával pozici technického ředitele. Je zodpovědný za úspěšnou realizaci projektů v České republice i v zahraničí.

Pod vedením Zdeňka Gerlického bude nangu. TV součástí transformace televize a způsobu, jak je televize sledována. V této pozici bude jeho cílem další vývoj platformy, upevnění dominantní pozice na českém a slovenském trhu a úspěch na dalších trzích.

„Velmi si vážím projevené důvěry a těším se na to, že budeme společně se všemi kolegy pokračovat v budování nangu. TV coby dominantního poskytovatele multimediální platformy,“ dodal Zdeněk Gerlický.

Michal Kožíšek, který dočasně zastával roli ředitele nangu. TV, se po stabilizaci řízení přesune do dozorčí rady společnosti.

Společnost nangu.TV úspěšně expanduje do zahraničí, pravidelně se účastní nejvýznamnějších veletrhů v Evropě a eviduje více než půl milionu zařízení připojených k nangu. TV platformě. Na jejich IPTV/OTT řešení jsou postavené úspěšné služby jako O2TV. Platformu dále využívají český T-Mobile, slovenský Orange a může se pochlubit i instalacemi v Polsku, Srbsku, Švýcarsku nebo Lucembursku.