„Snažíme se o to, aby náš systém pomáhal firmám zjednodušovat a zefektivňovat každodenní činnosti. V nejbližší budoucnosti se chceme ještě více zaměřit na efektivitu podnikových procesů, na které se přímo specializuje právě BM Servis. Proto jsme se rozhodli s ním uzavřít strategické partnerství,“ vysvětluje důvody Jiří Melzer, předseda představenstva DC Concept. Od spolupráce si tak slibuje především propojení nosných myšlenek, na kterých jsou oba systémy postaveny, a jejich využití při vývoji nové generace produktu QI.

Právě na něm se budou pracovníci BM Servisu nově podílet. Současně s tím ale společnost plánuje i nadále vyvíjet a podporovat vlastní procesní informační systém Bílý Motýl. DC Concept a BM Servis se kromě vývoje spojí i v dalších oblastech. „Staneme se také implementačním partnerem pro jižní Čechy, kde budeme systém QI implementovat novým zákazníkům,“ vysvětluje Jaroslav Janda, jednatel společnosti BM Servis, a dodává: „Věřím, že díky spolupráci s DC Concept dokážeme naše know-how v oblasti procesního řízení uplatnit na širším trhu a jako nový implementační partner systému QI získáme řadu nových zákazníků.“


DC Concept

Společnost DC Concept vyvíjí informační systém QI od roku 2000, za tu dobu ho implementovala do více než 1 000 firem v rámci Česka a Slovenska.  Systém QI využívají firmy z nejrůznějších odvětví. V brněnské centrále DC Concept se o rozvoj systému QI stará čtyřicítka odborníků. Implementaci systému pak zabezpečuje rozsáhlá síť ověřených partnerů, kteří se specializují nejen na vybrané regiony, ale také na řešení pro vybrané obory a odvětví podnikání nebo konkrétní firemní činnosti.

 

BM Servis

Společnost BM Servis je softwarová firma, která dodává vlastní procesní informační systémy určené pro střední a větší firmy (IS Bílý Motýl) a pro zemědělské podniky (ZeMAN). Na trhu je od roku 1991 a specializuje se především na problematiku procesního řízení.