Dušan Kolínek bude mít ve své nové pozici v DNS za úkol strategicky ovlivňovat rozvoj obchodu a partnerského kanálu. Vedle toho se bude soustředit na nastavení užší spolupráce se sesterskou společností eD’ system a nalezení synergického efektu mezi value add a broadline distribucí nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku.

Dušan Kolínek do DNS přišel z pozice obchodního a marketingového ředitele ve společnosti Comparex, kde byl zodpovědný za rozvoj obchodu v České republice a na Slovensku.

Zkušenosti postupně získával u výrobců a systémových integrátorů, jako IBM a HP, kde vedl obchodní oddělení v segmentu výroby a utilit, dalších téměř osm let jsem pracoval pro Cisco ČR jako team leader obchodní divize Commercial. Tři roky působil také na pozici obchodního a marketingového ředitele v Xerox ČR.

Dušan Kolínek je ženatý a má dvě děti. Kromě rodiny k jeho koníčkům a zálibám patří aktivity na čerstvém vzduchu, hlavně horské kolo, lyže, plavání, rafting, ale i horská turistika a poznávání nových krajů a přírodních scenérií. Tyto zážitky si také rád zaznamenává formou fotografie a videa.