Komplexní bezpečnostní řešení pro domácnosti - Eset Smart Security Premium přináší zcela novou integrovanou funkci šifrování dat u zařízení s operačním systémem Windows a bezpečným uložením a správou přístupových hesel. Produkt byl představen během konference CES Unveiled Prague a již je dostupný na českém trhu. Ceny začínají na 1890 Kč za licenci na jeden rok, dva roky přijdou1 na 2990 Kč.

„Eset Smart Security Premium představuje komplexní nástroj internetové ochrany pro domácí uživatele. Sestává se z celé řady funkcí, které uživateli poskytují silnou vícevrstvou ochranu,“ říká Miroslav Dvořák, technický ředitel společnosti Eset a dodáva: „Pro jeho premiéru jsme záměrně zvolili CES Unveiled Prague, který představuje technologické novinky a inovace z regionu střední a východní Evropy.“

Nový produkt podle zástupců Esetu nabízí vysokou míru zabezpečení před hrozbami na internetu. Představuje ideální kombinaci rychlosti, detekce a stability.

Novinka je plně kompatibilní s Windows 10 i staršími verzemi tohoto operačního systému Windows 8.1, 8, 7 a Vista a obsahuje pokročilou technologii detekce NOD32. Součástí produktu je i ochrana před útoky pomocí skriptovacích jazyků, zabezpečení webkamery a domácího routeru. Technická podpora je poskytována v českém jazyce.

CES Unveiled Prague 2016 proběhl 20. října v Praze. Akce, jež pořádá americká Asociace spotřebních technologií (CTA), se zúčastní na 200 odborníků, analytiků a novinářů z regionu střední a východní Evropy. Záštitu nad akcí převzalo české ministerstvo průmyslu a obchodu, konferenci oficiálně zahájí ministr Jan Mládek společně s prezidentem a generálním ředitelem CTA Garry Shapirem.