Kateřina Smotlachová bude reprezentovat společnost Mailkit na konferencích a přispívat k akvizici nových klientů. Vedle toho bude také jménem společnosti organizovat vlastní akce. Dále zajistí spolupráci s agenturami, které pro Mailkit pracují a ponese zodpovědnost za zařizování partnerství na akcích. V této roli bude čerpat ze svých výborných plánovacích a organizačních schopnosti.

„Jsme velmi rádi, že jsme Katku dokázali přesvědčit a že se rozhodla nastoupit do naší firmy na pozici brand ambasadorky. Přináší k nám pět let zkušeností z práce v IT oblasti. Chceme využít jejích bohatých kontaktů, které si za tu dobu vytvořila a věříme, že naší firmě dokáže přivést nové klienty,” říká k jejímu nástupu Jakub Olexa, jednatel Mailkitu.

Kateřina Smotlachová posledních pět let pracovala jako asistentka ředitele ve společnosti nix.cz. Starala se o organizaci konferencí, pořádala společenské akce pro členy a zákazníky sdružení nix.cz. Dále bylo její pracovní náplní dohlížet na fakturaci a zodpovídala také za tvorbu a distribuci upomínkových předmětů.