Vojtěch Vojík postoupil na pozici Head of Sales Team. Bude mít na starosti podporu jak obchodních, tak partnerských projektů, řízení týmu a rozvíjení jeho kompetencí. "Mým cílem je dostat DataSpring do povědomí firem jako partnera, který umí komplexně pracovat s daty, tj. od sběru dat, jejich kvalitního a rychlého zpracování, přes jejich vizualizaci v rámci BI nástrojů až po jejich bezpečnou archivaci,“ říká Vojtěch Vojík. „Rád pracuji ve vysokém tempu, baví mě uplatňovat netradiční způsoby řešení a mít možnost uvádět je rovnou v život. V DataSpringu jsem jako velký bonus získal i skvělý tým. Vše podřizujeme tomu, abychom udrželi dosavadní tempo růstu, jen tak se dostaneme do čela cloudových poskytovatelů v ČR zaměřujících se na enterprise sféru," dodává. Vojtěch Vojík doposud zastával v rámci obchodního týmu pozici Senior Key Account Manager.

 

Milan Větrovec je novým Head of Product Managerem. Jeho hlavní činností bude hledání nových inovativních řešení, rozvoj stávajících služeb, cenotvorba a kontinuální zvyšování kvality všech podpůrných materiálů. "Změna pozice pro mne znamená velkou výzvu a posun v oblasti vnímání nových technologií a trendů, na které si mohu 'sáhnout' dříve než ostatní. Zároveň to znamená velkou zodpovědnost při standardizaci a změnách v produktovém portfoliu naší společnosti,“ uvádí Milan Větrovec. „Mým cílem je naše služby přinášet co největšímu množství spokojených zákazníků," dodává. Milan Větrovec působil v obchodní divizi jako produktový manažer.

 

DataSpring je společností v oblasti ICT s plánem stát se jedním ze tří nejvýznamnějších poskytovatelů cloudových služeb v ČR, významným hráčem na poli zálohování a partnerem s největšími kompetencemi pro práci s daty. Společnost díky využívání nejmodernějších IT technologií a inovativních služeb nabízí klientům kvalitu Enterprise řešení za dostupnou cenu. V meziročním srovnání firma dosáhla 360% nárůst obratu, aktuální růst je ve výši 25 % měsíčně.