Júnis El Hassan v Etneteře zastává pozici Account Manager pro klienty ČPP Servis nebo J&T Banka. Kromě práce s klienty se soustředí na zahraniční expanzi produktu Smartmeter.io, nástroje na zátěžové testování. V kontextu produktů se stará také o další firemní klienty, ČSOB, Airbank, Sazka, Airjobs, Equa bank a 4Finance.

V červnu úspěšně absolvoval obor Mezinárodní obchod na VŠE v Praze, přesto není ve vodách byznysu žádným nováčkem. Od roku 2011 sbíral zkušenosti v rodinném podniku Palmyra Tour, kde měl kromě obchodu na starost i marketing. Do Etnetery přináší nadstandardní jazykovou vybavenost, zkušenosti s jednáním s partnery z celého světa a proklietský přístup v high-end sektoru.

 

Ondřej Henke nastoupil do Etnetery jako Project Manager, který přichází z O2 Czech Republic. V O2 působil jako projektový specialista v projektu optimalizace logistiky, kde v letošním roce úspěšně insoursoval obsluhu firemních zákazníků v roli IT delivery a Cutover manažera. Etnetera mu svěřila projekty pro významného klienta Škodu Auto a ČSOB, kde může naplno využít získaných zkušeností v korporátní společnosti a pomoci tak v komunikaci a řízení projektů.