Jiří Bílý (41) působil ve společnosti U&Sluno v letech 2000-2003, po šestileté pauze se pak vrátil do firmy na pozici key acount manager. Od roku 2013 zastával pozici obchodního a marketingového ředitele, což se ani se jmenováním na nový post nezmění.

„Jmenování je pro mě obrovská výzva a závazek zároveň. Bezprostředním cílem pro následující období je úspěšně dokončit rozpracované projekty, rozvíjet dále naše aktivity a v neposlední řadě plnit plánované prorůstové cíle. Mojí vizí pro společnost U&Sluno je být i nadále stabilním a důvěryhodným partnerem pro naše stávající i budoucí zákazníky a obchodní partnery," konstatoval Jiří Bílý.

Společnost U&Sluno tento rok oslavila 25 let na českém trhu. Ostravskou firmu před lety spoluzakládala Marta Nováková, předsedkyně představenstva společnosti a také dlouholetá výkonná ředitelka. V současnosti však Nováková zastává pozici prezidentky Svazu obchodu s cestovního ruchu a vedení společnosti předala svým nástupcům.

Česká společnost U&Sluno poskytuje informační systémy specializované pro oblast řízení dodavatelsko-odběratelských vztahů (supply chain management) a aplikací podporujících oblasti řízení podniků (ERP systémy). A to včetně sofistikovaných manažerských nástrojů a dalších nadstavbových a podpůrných aplikací. Vyvíjí a dodává také individuální řešení pro zákazníky z oblasti obchodních a logistických řetězců, distribučních i výrobních firem, poskytovatelů služeb i státní a veřejné správy.

Společnost přináší inovativní řešení s důrazem na vysokou přidanou hodnotu a rychlou návratnost investice. Hlavní specializací je zejména optimalizace manažerských a řídících postupů, centrálních a obchodních procesů a logistických a distribučních operací. Svou působností společnost překročila již před mnoha lety hranice České republiky a nyní působí především na mnoha evropských a také na asijských trzích.