Martina Kubalíková doposud působila v ACOMWARE na pozici Sales Manager, v níž měla na starosti zejména rozvoj exportních aktivit firmy. Má bohaté obchodní zkušenosti - v minulosti například pracovala pro IBM, 3M nebo SOITRON.

„V posledních dvou letech se náš obchodní tým několikanásobně zvětšil. Hlavním úkolem pro Martinu je ještě zintenzivnit naši obchodní činnost - tedy hledat nové zákazníky a posilovat prodej našich nových služeb v oblasti digitálních médií nebo analýzy zákaznických dat,“ vysvětluje Jan Penkala, CEO společnosti ACOMWARE.

Martina Kubalíková by v nové pozici ráda využila své více než patnáctileté zkušenosti z oblasti IT. „V oboru IT byl vždy velký tlak na aktivitu obchodního oddělení a schopnost získávat nové zákazníky. A e-commerce je dnes tím, čím bylo IT před lety – velmi progresivním prostředím, v němž může ACOMWARE ještě posílit svou už tak dobrou pozici,“ říká Kubalíková.

 

Vedle nové obchodní ředitelky přivítal ACOMWARE také dva nováčky s bohatými zkušenostmi na obchodních pozicích. Na vyhledávání nových zákazníků se jako Sales Manager zaměří Ondřej Vondruška, který v minulosti pracoval ve společnosti Mafra a pro agenturu H1.cz.

Na stejnou pozici nastoupil také Odon Kopp, který dříve působil na obchodních pozicích ve společnostech eD´system Czech nebo Bechtle direct. V ACOMWARE se bude specializovat zejména na prodej služeb v oblasti e-mailingu.