Kanadský výrobce termoplastových a samolepicích produktů, společnost PAL Group, se rozhodl standardizovat svou podnikovou platformu s pomocí řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine).

Nahradí původní systém nedostačující potřebám PAL Group, pomůže zlepšit produktivitu díky možnosti personalizace uživatelských obrazovek, zkrátit čas na hledání kritických podnikových dat a urychlit reportování.

Řešení Infor bylo zvoleno na základě bohaté funkcionality. Aplikace pomůže PAL Group rychle extrahovat data a klíčové informace z výrobních procesů. Aplikace bude nasazena on-premise firmou Inforlogic, jež je partnerem společnosti Infor.

„Chtěli jsme platformu pro podporu růstu a predikci našeho podnikání, která by nás nijak neomezovala,“ řekl Ross Herbert, manažer zodpovědný za podnikové systémy v PAL Group. „Získávání informací bylo pro nás časově velmi náročné a navíc původní systém přestal být podporován. Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) pomohl zlepšit produktivitu tím, že umožnil našim pracovníkům personalizovat uživatelské prostředí, a navíc poskytl platformu pro konzistentní reportování.“

„Výrobní firmy jako PAL Group čelí tvrdé konkurenci, a proto musejí neustále inovovat,“ tvrdí Phil Lewis, viceprezident pro produktové poradenství ve společnosti Infor. „Zatímco procesy standardizace jsou páteří inovace, technologie Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) umožňuje reagovat na potřeby zákazníků".