Robert Pulchart, profesionál s dvacetiletou zkušeností v IT, začínal u Hewlett-Packard a posledních 14 let pracoval v obchodních pozicích jak u zmíněné společnosti, tak u Sun Microsystems, VMware a Fujitsu.

„V produktech společnosti Veeam vidím jasnou přidanou hodnotu v podobě rychlého a spolehlivého zajištění dostupnosti firemních dat. Zákazníci se díky tomu mohou více soustředit na hlavní předmět svojí činnosti,“ říká Robert Pulchart o nové kapitole svojí kariéry v týmu Veeam. 

„Robert je zkušený obchodník, který se vždy snaží co nejlépe porozumět potřebám svých zákazníků a najít pro ně optimální řešení. Je vítanou posilou pro náš tým v době, kdy na českém trhu strmě rosteme,“ říká Martin Štětka, ředitel české, slovenské a maďarské pobočky (Regional Sales Manager CZ/SK/HU) společnosti Veeam Software. „Může se těšit z prostředí moderní společnosti, sehraného týmu i práce, která ho čeká. Vždyť za druhý kvartál 2016 jsme v Česku zaznamenali meziroční růst tržeb o 72 %. Jen tržby z prodeje nových licencí stouply o 81 % a z obnovy licencí o 50 % oproti druhé čtvrtině loňského roku.“

 

Společnost Veeam Software má dnes v České republice 1 900 zákazníků, z nichž 533 přibylo v loňském roce. Společnost zároveň výrazně posiluje v segmentu velkých podniků.