Vítězslav Ciml vystudoval Technickou fakultu ČZU. Od roku 2001 pracoval ve společnosti DHL jako programátor a později jako vedoucí IT projektů pro oblast obchodu a marketingu. V roce 2007 nastoupil do společnosti Siemens IT Solutions and Services jako vedoucí projektů implementace SAP.  O rok později odjel získávat mezinárodní zkušenosti z IT projektů ve státní správě Spojených arabských emirátů. Od roku 2010 působil v užším vedení společnosti OKsystem  na pozici ředitele divize rozvoje obchodu. Ve své nové funkci výkonného ředitele chce navázat na úspěšné obchodní aktivity společnosti a posilovat spolupráci se všemi důležitými obchodními partnery.

 

Zuzana Hofová, finanční ředitelka společnosti OKsystemZuzana Hofová vystudovala obor mezinárodní ekonomické vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. Do společnosti OKsystem nastoupila v roce 2000 jako finanční účetní v ekonomickém oddělení. V dalších letech působila ve funkci vedoucí ekonomického oddělení a od roku 2013 řídila ekonomickou sekci. V pozici finanční ředitelky odpovídá za oblast finančního účetnictví, zpracování mezd, logistiky a controllingu.

 

 

Tomáš Ammer, ředitel pro rozvoj obchodu společnosti OKsystemTomáš Ammer vystudoval obor informační management na fakultě informatiky a statistiky VŠE v Praze. V letech 2004 až 2010 pracoval ve společnosti Oracle, kde zodpovídal za obchod s technologickým software v segmentu klíčových zákazníků z veřejné správy. V následujících letech působil ve společnostech Microsoft, NESS a GEM System v oblasti obchodního rozvoje. Získal přitom zkušenosti s rozsáhlými a komplexními ICT projekty. Ve společnosti OKsystem, kam nastoupil v dubnu 2016, je od července zúročí v roli ředitele divize rozvoje obchodu. Jeho úkolem je rozvíjet úspěšné obchodní partnerství a vztahy, ale především hledat nové obchodní příležitosti.

 


OKsystem je česká společnost působící na trhu informačních technologií již od roku 1990. Specializuje se na vývoj rozsáhlých programových systémů na zakázku, na řešení personální a mzdové agendy, včetně zpracování manažerských informací. Dále vyvíjí mobilní aplikace, pomáhá zvyšovat bezpečnost dat a řeší systémy pro správu dokumentů. Své programové systémy dodává do soukromého sektoru i do veřejné správy a přizpůsobuje je pro různá odvětví. Každodenně s nimi pracuje více než 200 000 spokojených uživatelů.