Jihomoravské inovační centrum je zájmové sdružení právnických osob založené v rámci Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje. Jeho hlavním cílem je pomáhat inovačním firmám, studentům s originálními nápady, výzkumným pracovníkům a vynálezcům. Za 12 let své existence nastartovalo téměř 360 spoluprací mezi vědci a firmami a vytvořilo více než 1400 nových pracovních míst. V této souvislosti také v Brně spravuje tři technologické a jeden biotechnologický inkubátor.

 

CRM pro podporu rozvoje

„Naše služby využívá každoročně přibližně stovka firem, ať už ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy i zavedené technologické firmy,“ říká Jiří Hudeček, CEO v Jihomoravském inovačním centru, a dodává: „Náš záběr, množství aktivit a zapojených subjektů přitom neustále roste a podpora ze strany kvalitního CRM se tak stala naprosto nezbytnou. V rámci výběrového řízení bylo jako nejlepší řešení vybráno Microsoft Dynamics CRM nabízené společností CCV Informační systémy.“

 

Implementace na míru

Uživateli nového systému budou zejména oddělení Operations (ICT, COO), Marketing, Regionální inovační strategie a Start-up tým. Nasazení řešení bude předcházet série workshopů, na kterých budou postupně vydefinovány požadavky jednotlivých oddělení a ty následně implementovány. Již nyní se počítá zejména s podporou evidence účastníků inovačních programů, event managementu, tvorby a aktualizace regionální inovační strategie či pronájmu budov a kanceláří.

 

CCV Informační systémy působí na trhu od roku 1992. Patří k významným hráčům domácí scény oboru informačních systémů. Sídlí v Brně (divize CCV Business Solutions a CCV eGovernment) s dalšími pobočkami v Opavě (divize CCV eBusiness) a na Slovensku v Nitře (CCV Informačné systémy). Poskytuje komplexní dodávky ve vývoji logistických řešení WMS, implementaci CRM systémů a dalších podnikových informačních systémů. Specializuje se na řešení pro elektronickou fakturaci, důvěryhodnou archivaci, elektronickou výměnu dat EDI (konsolidační centrum Orion) a bezpapírový oběh obchodních dokladů.

 

Jihomoravské inovační centrum - JIC podporuje lidi ve vytváření a rozvoji firem, které mění svět. Startupy, které prošly programy JIC, už vytvořily více než 1400 nových pracovních míst a další stovky míst v navazujících službách. Za 12 let své existence nastartoval JIC téměř 360 spoluprací mezi vědci a firmami. V této souvislosti také v Brně spravuje tři technologické a jeden biotechnologický inkubátor. Těmito a dalšími aktivitami pomáhá JIC zvyšovat konkurenceschopnost jižní Moravy a budovat z ní jeden z nejinovativnějších regionů Evropy.