Kancelářské tiskárny MAXIFY přinášejí do domácích a malých kanceláří profesionální kvalitu, barevný tisk a vysokou produktivitu. Součástí řady MAXIFY jsou jak základní, tak multifunkční tiskárny, které nabízí funkce kopírování, skenování a faxování. Tiskárny této řady se vyznačují vysokou efektivitou a pestrou paletou možností připojení, včetně tisku z mobilních zařízení a cloudových služeb.

Společnost Canon v těchto dnech oznámila rozšíření této produktové řady o pět nových zařízení. Čtyři patří do modelové série multifunkčních zařízení – MAXIFY MB2150, MB2750, MB5150 a MB5450. Spolu s nimi na trh přichází i jednoúčelová tiskárnou MAXIFY iB4150. Nová zařízení nahradí modely MAXIFY MB2050, MB2350, MB5050, MB5350 a iB4050.

MAXIFY MB2150, MB2750, MB5150 a  MB5450 – spolu s jednoúčelovou tiskárnou MAXIFY iB4150.

 

Špička v každém ohledu

Rychlost a univerzálnost zařízení z produktové řady MAXIFY maximalizuje produktivitu v kancelářích díky snížení doby nutné pro výstup prvního výtisku (ISO-FPOT-MONO) na pouhých 6 sekund a zvýšení rychlosti tisku ve formátu A4 na 24 stran za minutu v černobílém režimu a na 15,5 strany za minutu v barevném režimu. Ve skvělém souladu s rychlostí tisku a skenovacích i kopírovacích funkcí je také profesionální kvalita výstupů. Speciálně navržené inkousty s technologií Dual Resistant High Density (DRHD) zajišťují odolnost barevných tisků proti popisovačům i proti otěru a současně umožňují vytvářet výstupy s nápadným černým textem a s živými barvami v grafických prvcích. To vše při opravdu mimořádné trvanlivosti těchto výstupů.

Zařízení MAXIFY MB5150 a MB5450 se navíc mohou pochlubit i možností jednoprůchodového oboustranného skenování, které umožňuje současně nasnímat obě strany dokumentu. Tyto modely tak šetří čas při zpracování velkého množství dokumentů, jež uživatelé potřebují naskenovat v rámci jedné úlohy.

 

Vysoká účinnost i výkon

Součástí nejnovějšího rozšíření produktové řady MAXIFY jsou zařízení s kapacitou papíru 500 listů a s inkoustovými zásobníky pro kazety XL s vysokou výtěžností při černobílém tisku až 1 200 stran (modely MB2150 a MB2750) nebo 2 500 stran (modely MB5150, MB5450 a iB4150). Méně častá výměna inkoustových kazet vede k menším prostojům tiskárny i ke zvýšení provozní efektivity.

Nová produktová řada tiskáren MAXIFY přináší výhody doslova ve všech oblastech, od nízké spotřeby energie až po velké objemy výstupů. Nechybí ani možnost zaznamenávat informace o využívání zařízení, jako je celkový objem vytištěných stran a naskenovaných a odfaxovaných dokumentů. Díky těmto informacím mají zákazníci lepší představu o tom, jak zařízení v rámci kanceláře využívají.

 

Intuitivní technologie pro vysokou produktivitu

Tisk, kopírování, skenování i faxování je s novými zařízeními řady MAXIFY opravdu velmi jednoduché. Modely MB5150 a MB5450 se mohou pochlubit velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8,8 cm (3,5 palce) a vylepšeným uživatelským rozhraním. Nechybí ani velkokapacitní zásobník papíru a automatický podavač dokumentů pro 50 listů. Obě zařízení umožňují oboustranný tisk a podporují širokou škálu formátů a typů papíru – od běžného papíru ve formátu A4 přes štítky, obálky až po fotografické papíry. A dokonce podporují i oboustranné kopírování identifikačních průkazů. Všechny tyto vlastnosti výrazně zjednodušují běžné kancelářské činnosti.

Kancelářské multifunkční zařízení řady MAXIFY 

 

Vylepšená konektivita

Zařízení z produktové řady MAXIFY jsou ideální pro flexibilní prostředí a kancelářské prostory, kde týmy nebo celá organizace tiskárny sdílejí. Díky vestavěné bezdrátové i drátové konektivitě (Wi-Fi a Ethernet) umožňují tiskárny MAXIFY sdílený tisk z více osobních počítačů i z bezdrátových zařízení v kanceláři. Kompatibilita s aplikací Canon PRINT umožňuje připojení k tiskárně z chytrých telefonů nebo tabletů, a tedy i tisk nebo skenování pomocí těchto mobilních zařízení.  Všechny nové modely se mohou díky rozšíření MAXIFY Cloud Link pochlubit i možností tisku z a skenování do cloudových služeb, jako je Evernote, Dropbox, OneDrive, Concur a Google Drive. To vše bez nutnosti využívat osobní počítač.

 

Nové tiskárny řady Canon MAXIFY budou v Evropě v prodeji od července 2016.