Pavel Nykl přichází do společnosti Onlio zúročit své know-how do produktu DMS (Document Management System) eDoCat, včetně DMS v modelu cloudové služby. Díky svým dlouholetým manažerským a obchodním zkušenostem v oblastech rozvoje a prodeje systémů pro správu elektronických dokumentů pomůže zaštítit veškeré obchodní a marketingové aktivity produktu eDoCat na českém a slovenském trhu.

V posledních 15 letech se Pavel Nykl pohybuje na nejvyšších manažerských postech ve společnostech zaměřených na dodávky služeb a komplexních IT řešení. Účastnil se implementací rozsáhlých informačních systémů a řídil řadu IT projektů s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka.

 „Pavel má za úkol posílit obchodní potenciál našeho produktu. S eDoCatem se nepotkává poprvé, pracoval s ním na klientské straně tři roky a získal tak dostatečnou znalost produktu pro tvorbu nové obchodní a marketingové strategie,“ uvedl Jiří Voves, předseda představenstva společnosti Onlio.

Pavel Nykl vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Praxi začínal jako programátor a projektový manažer a celý svůj profesní život se pohybuje v oblasti ICT firem.