Vojtěch Málek v Internet BillBoard nastupuje na pozici vývojář, na které zúročí své dlouholeté zkušenosti získané při kódování moderních responzivních webů, animací a aplikací. Vystudoval informační management na Univerzitě v Hradci Králové a při studiu pracoval jako grafik a vývojář webů. Svůj volný čas se snaží trávit aktivně. Nejraději hraje volejbal a basketbal, jezdí na kole a chodí do posilovny.

 

Vojtěch Toman po studiu na ČVUT pracoval na téže univerzitě jako vědecký pracovník. Postupně se ale začal věnovat programování webů a webových aplikací, jejichž vývojem se zabýval také na volné noze. Před nástupem do společnosti Internet BillBoard pomáhal vyvíjet pokladní systém pro restaurace Storyous.

 

O společnosti Internet BillBoard

Historii Internet BillBoard můžete sledovat od roku 1996, kdy stála u zrodu významných aktivit týkajících se internetové inzerce, nejprve v podobě projektu Billboard.cz, později v BB Media Projektu. Následovaly projekt BB Kontext a BB Text a rozšíření aktivit do dalších evropských zemí. Od roku 2012 je Internet BillBoard nejrychleji rostoucí společností věnující se RTB (Real Time Bidding) s pobočkami v Turecku a Polsku.

Vlajkovou lodí společnosti je produkt iBILLBOARD Ad Platform, který nabízí plnou integraci produktů iBILLBOARD Ad Server a iBILLBOARD RTB, který funguje primárně jako SSP platforma.