Společnost ESET je již třetím rokem dodavatelem bezpečnostních IT řešení pro mezinárodní investiční skupinu KKCG. Nasazení nových produktů proběhlo ve spolupráci se společností DataSpring, jež v rámci skupiny KKCG zajišťuje centrální nákup a správu softwarových licencí.

„Se společností ESET spolupracujeme ve skupině KKCG na zajištění ochrany koncových zařízení využívaných našimi zaměstnanci. V průběhu posledních několika let nás produkty ESET přesvědčily svými vlastnostmi, proto jsme se rozhodli pro obnovení licencí i pro další období,“ tvrdí Martin Chládek, CIO skupiny KKCG.

Produkty ESET uspěly v KKCG díky své kvalitě, nízkým nárokům na provoz stanic a celkové ceně. Součástí dodávky je i zajištění školení pro vybrané zaměstnance a zajištění celkového náhledu nad digitálním zabezpečením.

„Prodloužení spolupráce se skupinou KKCG si velice ceníme. Vnímáme jej jako nejlepší potvrzení toho, že náš partner nám důvěřuje a spoléhá na naše produkty, které řeší tak důvěrnou oblast, jakou je IT bezpečnost,“ Filip Navrátil, obchodní ředitel společnosti ESET.