Jan Tomíšek vidí jako prioritu nového vedení společnosti Vema ještě více naslouchat přáním zákazníků. „Zákazník ví nejlépe, co potřebuje,“ míní nový ředitel společnosti Vema Jan Tomíšek.

Největší výměna managementu v historii společnosti jde ruku v ruce s organizačními změnami. Nové manažery mají všechny tři divize společnosti – Produkt, Služby a Obchod. Změny se dotkly i středního managementu.

Softwarová společnost Vema se v roce 2014 se stala součástí holdingu Solitea. Je jedničkou v oblasti řešení pro řízení lidských zdrojů ve státních i privátních organizacích v České a Slovenské republice. Nejznámějším a nejrozšířenějším produktem je aplikace Mzdy.

Holding Solitea, je skupina IT firem, která patří mezi největší subjekty na česko-slovenském ICT trhu. Na českém trhu vlastní společnosti vyvíjející ERP řešení - Cígler Software, Altus software, Aquasoft, J.K.R. a Vema, v Rakousku pak společnost JET ERP Betriebsgesellschaft. Holding má více než 500 zaměstnanců a výnosy ve výši 700 milionů korun. Za holdingem stojí investiční společnost Sandberg Capital, Martin Cígler, zakladatel Cígler Software, Michal Máčel a Jan Tomíšek, původní akcionáři Vema, a. s.