David Pankiv se stal novým business unit managerem divize Lenovo & IBM ve společnosti DNS. Nahradil Petra Plodíka, který se rozhodl po dvou a půl letech firmu opustit.

David Pankiv působil na pozici Account Managera, kde měl na starosti klíčové obchodní partnery. Následně zastával pozici IBM SW sales leadera.

Do DNS přišel ze společnosti Asseco Solutions, kde byl mimo jiného zodpovědný za obchodní aktivity ve veřejné a státní správě a partnerské síti.

Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje sportu.

 

Filip Komínek posílil divizi IBM společnosti DNS, konkrétně softwarovou část. Doposud působil řadu let ve společnosti IBM na pozici S&S team leadera. Jeho novým úkolem bude podpora obchodních partnerů DNS v získávání nových obchodních příležitosti a upevňování vztahů se stávajícími zákazníky.

„Pro DNS je to obrovská posila a zároveň velká výzva, abychom společně s Filipem využili maximum jeho zkušeností a znalostí. Velmi se na spolupráci těším a věřím, že Filip bude pro naše obchodní partnery vítanou posilou do Lenovo & IBM divize.“ řekl David Pankiv, Business Unit Manager IBM & Lenovo divize.  

Filip je ženatý, má jedno dítě a jeho největším koníčkem je rodina a sport.