Zákazník bude mít s aplikací Helios Zoom přístup ke všem důležitým informacím o dodavatelích, odběratelích a dění ve firmě včetně možnosti editace záznamů. Stejně tak bude mít možnost schválit faktury nebo dovolenou zaměstnancům případně si o vlastní dovolenou jednoduše zažádat.

Reporty a grafy ze systému Helios Orange bude mít uživatel Helios Zoom k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Má možnost si je sám připravit a zvolit, které chce ve svém zařízení vidět.

Helios zoomVýhodou aplikace Helios Zoom je podle zástupců společnosti skutečnost, že na rozdíl od jiných mobilních aplikací, nediktuje uživateli, která data a v jaké podobě bude mít k dispozici. Naopak - může si ji přizpůsobit tak, aby získal přístup právě k těm informacím, které potřebuje ke své práci nebo rozhodování o řízení společnosti.

 

Jaké má Helios Zoom možnosti?

  • Své reporty a grafy ze systému Orange budete mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Navíc si je můžete sami připravit a poté jednoduše zvolíte, které chcete vidět ve vašem zařízení.
  • Schválíte všechny potřebné doklady, např. faktury, okamžitě, i když jste právě na cestách. Zažádat o dovolenou nebo ji schválit nyní můžete kdykoliv a odkudkoliv.
  • Pohodlně si založíte nového odběratele či dodavatele včetně kontaktních údajů a pořídíte záznam z jednání přímo na místě.
  • A budete také ihned znát potřebné informace o stavu faktur či o předložených nabídkách, případně pohledávkách vašeho zákazníka. Vaše jednání tak budou efektivnější a rychlejší.