V nejnovější verzi doznala aplikace bezpečnostního nástroje Safety4Data od společnosti IT-CNS rozsáhlých změn včetně přepracování uživatelského rozhraní a začlenění nových originálních funkcí.

"Jako zcela zásadní vnímám, že se v nové verzi ještě více zjednodušil proces odesílání souborů, stejně tak jako instalace a rozběhnutí aplikace," komentoval dokončení nejnovější verze Safety4Data předseda představenstva IT-CNS Luboš Hajn.

Základní tarif aplikace Safety4Data lze používat zcela zdarma, a to po neomezeně dlouhou dobu. Tento tzv. tarif Basic mohou využívat dva uživatelé a přenést maximálně pět souborů měsíčně. Po dosažení limitů je možné zvolit jeden z pěti nabízených tarifů nebo si tarif uzpůsobit podle individuálních potřeb.

"Spuštění aplikace, kterou uvádíme na trh, předcházelo testování její betaverze u řady stávajících i potenciálních klientů ve Spojených státech. Aplikaci Safety4Data jsme vyvinuli speciálně pro americký trh a nepřestáváme pracovat na jejím dalším rozvoji," dodává Hajn.

 

Článek byl publikován v ICT revue.