Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2016 bude jako součást expozice společnosti Canon nazvané „Beyond 4K“ představena přesná a kvalitní 4K projekční technologie. Dva propojené projektory Canon XEED 4K500ST budou promítat časosběrné video Londýna, které na fotoaparát Canon EOS 5DS R natočil Simeon Quarrie, cestovatel a ambasador značky Canon. Jako projekční plocha bude sloužit 4,5m plátno Fullwhite Curve vyrobené společností AV Stumpfl, které díky stabilní rámové konstrukci a flexibilnímu povrchu umožní návštěvníkům zažít opravdu pohlcující double-4K zážitek.

Hloubky a realistického dojmu z instalované projekce je dosažené pomocí špičkové technologie objektivů Canon a také díky serveru AV Stumpfl’s Wings Engine Raw. Server je optimalizován tak, že dokáže streamovat nativní nekomprimovaná 4K videa při rychlosti promítání 60 obrázků za sekundu, díky čemuž nabídne audiovizuální vjem bez viditelných zpomalení. Protože promítaný obsah není potřeba předem konvertovat, server výrazně zrychluje zpracování obsahu a zlevňuje jeho přípravu. Podporuje také průběžné vyhlazování hran a úpravy výstupního obrazu, a proto je promítaný obraz perfektně zobrazen i na zakřiveném povrchu.

„AV Stumpfl si váží toho, že může díky spolupráci s Canon Europe ukázat nejnovější pokroky ve 4K technologii. Instalace na veletrhu ISE ukazuje špičkovou kvalitu dvou významných výrobců AV techniky,“ říká Rudi Hradil, marketingový ředitel společnosti AV Stumpfl. „Naše cenami ověnčená technologie Wings Engine Raw je poprvé na světě instalována v media serveru podporujícím čtyři 4K streamy současně. Nabízí také novou a rychlejší instalaci. Díky tomu je perfektním řešením pro ty nejnáročnější instalace, kde naše inovativní a flexibilní technologie pomáhá zákazníkům, aby si užili dechberoucí 4K zážitky,“ dodává Hradil.

Navštivte stánek Canon (hala 1, stánek F44) a dopřejte si 4Kprojekci.